Lavanta Seti Kullananlar, Sipariş,Yorumlar, Satış 48TL Ürün Görseli

Lavanta Seti Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kosmo Lavanta seti sayesinde istediğiniz her türlü sonuca ulaşabiliyorsunuz. Kurutulmuş çiçeklerinden nebat çayı olarak faydalanabilirsiniz. Lavanta çayı demlemek için, bir veya iki çay kaşığı lavanta çiçeğini önceden kaynatılmış olan bir bardak suyun içine koyun. Üstü kapatılarak beş dakika demlenmeye bırakılır. Süzüldükten sonra akşamları bir veya iki bardak tüketilebilir. Rahatlatıcı özelliğe sahip olan lavanta uyku öncesinde banyoda kullanılabilir.

lavanta-seti-nedir-faydalari-nelerdir

100 gram lavanta çiçeğinin üzerine iki litre kaynar su eklenmiş olur, beş dakika demlendikten sonrasında süzülür ve banyo suyuna eklenir. Birçok aktardan elde edebileceğiniz lavanta yağı, uyku problemlerine karşı azca oranda zeytinyağı ile karıştırılarak 1 – 4 damla şeklinde yatmadan önce göğse ve enseye sürülebilir. Bu tarz şeylerin yanı sıra bahçelerde, dekoratif amaçlı ev, balkon dekorasyonunda ve parfümeri de sıklıkla kullanılan bir bitkidir.

Lavanta Seti Faydaları Nelerdir?

Cilt ve saç bakımında da lavanta çoğunlukla kullanılan bitkisel bir yöntemdir. Bir buçuk su bardağı suyu kaynatın, kaynamakta olan suya bir tatlı kaşığı lavanta ekleyin. 10 dakika ağzı kapalı şekilde demlenmeye bırakın. Soğumasını beklemeden süzgeçten geçirin, on beş gün boyunca her akşam yemeğinden en fazlaca 2 saat sonrasında bir su bardağı ılık şekilde tüketin. Her kullanımda taze olarak hazırlamayı ihmal etmeyin, bigün öncesinden artan suyu tüketmeyin. İçerisine tatlandırıcı maddeler ilave etmeyin. Sizler de bunlarla uğraşmadan hemen Kosmo lavanta seti sipariş edebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )