Lavanta Seti Kullananlar, Sipariş,Yorumlar, Satış 48TL Ürün Görseli

Lavanta yağı, lavanta seti fiyatı

lavanta saç bakımında kullanılmakta olan güzel ve özel bitkilerden bir tanesidir. Bu lavanta bitkisinden elde edilmekte olan lavanta yağı ile saçlarınıza mükemmel bir bakım yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi lavanta uzun zamanlardan beridir bakım ürünü olarak kullanılmaktadır. Hatta hoş kokusu sayesinde kozmetik ürünlerinde de yerini bulmuştur. Lavanta kokulu parfümler ve kolonyalar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Şimdi ise lavanta seti ile karşımıza çıkan lavanta bitkisi sayesinde saçlarımız artık eskisinden daha da iyi olacak .

koparak dökülen saçlarınızı güçlendirecek olan lavanta yağı aynı zamanda saçlarınızda oluşan kepekleri de ortadan kaldırabilecek. Bunun yanı sıra saçlarınıza hacim kazandıracak ve saçlarınızın daha da dolgun görülmesini parlak görülmesini sağlayacak.

Peki lavanta yağı ve lavanta seri fiyatı ne kadar ? nasıl satın alacaksınız? Lavanta yağı lavanta setinin içerisinde bulunan bir üründür. Organik bir yağdır. Organik lavanta yayığını içerisinde bulunduran lavanta setine 48 tl gibi düşük bir bedel ödeyerek sahip olabilirsiniz. Siz de lavanta saf lavanta seti alarak hemen saçlarınıza uygulayın ve saçlarınıza mükemmel bir bakım yapın. Lavanta yağı saça faydaları hakkında bilmediklerinizi sitemizde yazılmış olan Lavanta yağı saça faydaları yazısından öğrenebilrisiniz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )